Metrolog/ Technik měření

HR Direct s.r.o. je personálně poradenskou společností z Mladé Boleslavi, která se zaměřuje na vyhledávání specialistů a odborníků pro zaměstnavatele v rámci celé České republiky. Máme za sebou již více než 15 let znalostí a zkušeností z českého trhu i know-how, díky kterému jsme pomohli již stovkám spokojených klientů nalézt odpovídající uplatnění a také společnostem při hledání jejich nových zaměstnanců.

Pro stabilní automotive společnost se sídlem v Liberci hledáme uchazeče na pozici Metrologa/ Technika měření.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajištění měření vyráběného sortimentu dle předepsané dokumentace na 3D stroji a dalších měřících zařízení
  • Zpracování protokolů o výsledcích zkoušek a měření
  • Spolupráce s ostatními úseky při proměřování nebo schvalování vzorků a při uvolňování výroby
  • Tvorba nových měrových programů
  • Příprava a aktualizace plánu MSA pro vybraná měřidla a přípravky dle požadavků zákazníka
  • Provádění analýz měřidel dle požadavků zákazníka a plánu MSA
  • Zajištění kalibrace měřidel, metrologie
  • Zajištění školení pro obslužný personál na funkci měřidel a způsoby měření
  • Návrhy podnětů pro zlepšování procesů a optimalizace měřících metod
  • Správa technické dokumentace

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe v oboru, nejlépe v automobilovém průmyslu
  • Znalost 3D souřadnicového modelu, SW MCOSMOS
  • Znalost statistické analýzy měření
  • Znalost statistického vyhodnocování procesu
  • Znalost principu správy měřidel
  • Znalost programování 3D
  • Znalost AJ
  • Vysoká uživatelská znalost MS Office,
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Flexibilita a ochota cestovat

NÁŠ KLIENT NABÍZÍ:

  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní poměr na dobu: neurčitou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky

Firma: HR Direct s.r.o.

Kontakt: Markéta KLOUČKOVÁ
Šámalova 1254
293 01 Mladá Boleslav

Telefon: 326734385

Místo práce: Liberec

Plat: 30000 - 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé